نوع مقاله : مقاله علمی
عنوان مقاله English
نویسنده English
همتی، مرتضی. (1378). پوشش مناسب آبراهههای درختدار. مجله آب و فاضلاب، 10(4)، 71–73. https://doi.org/10.22093/wwj.2000.174948
همتی، مرتضی. "پوشش مناسب آبراهههای درختدار"، مجله آب و فاضلاب، 10، 4، 1378، 71–73. doi: 10.22093/wwj.2000.174948
همتی، مرتضی. (1378). 'پوشش مناسب آبراهههای درختدار'، مجله آب و فاضلاب، 10(4), pp. 71–73. doi: 10.22093/wwj.2000.174948
همتی، مرتضی، "پوشش مناسب آبراهههای درختدار." مجله آب و فاضلاب، 10 4 (1378): 71–73, doi: 10.22093/wwj.2000.174948
همتی مرتضی. پوشش مناسب آبراهههای درختدار. مجله آب و فاضلاب. 1378;10(4):71–73. doi: 10.22093/wwj.2000.174948