نوع مقاله : مقاله علمی
عنوان مقاله English
نویسنده English
فهمی، هدایت. (1378). مدل ریاضی بارش- رواناب. مجله آب و فاضلاب، 10(1)، 9–18. https://doi.org/10.22093/wwj.1999.174732
فهمی، هدایت. "مدل ریاضی بارش- رواناب"، مجله آب و فاضلاب، 10، 1، 1378، 9–18. doi: 10.22093/wwj.1999.174732
فهمی، هدایت. (1378). 'مدل ریاضی بارش- رواناب'، مجله آب و فاضلاب، 10(1), pp. 9–18. doi: 10.22093/wwj.1999.174732
فهمی، هدایت، "مدل ریاضی بارش- رواناب." مجله آب و فاضلاب، 10 1 (1378): 9–18, doi: 10.22093/wwj.1999.174732
فهمی هدایت. مدل ریاضی بارش- رواناب. مجله آب و فاضلاب. 1378;10(1):9–18. doi: 10.22093/wwj.1999.174732